ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد!

ردیاب کودکان - ردیاب دانش آموزان - ردیاب شخصی - ردیاب خردسالان - ردیاب 97 - جدید - ردیاب برتر

ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد! است و در نوع خود جزء بهترین ردیاب های شخصی بازار می باشد. در ادامه به صورت صریح و مختصر به ویژگی ها و کاربردهای این وسیله مفید و البته ضروری می پردازیم.

ردیاب شخصی GP026 ضدآب بوده و اندازه و ابعاد بسیارکوچکی (۴٫۵ سانتی متر) که دارد می تواند جهت کنترل افراد آلزایمری و  سالمندان و یا کارمندان ، ویزیتورها ، کودکان و دانش آموزان استفاده نمود. ردیاب شخصی GP026 دارای باتری بسیار کوچک ۵۰۰ میلی آمپر است که با یکبار شارژ میتواند به مدت ۱ الی ۲ روز آنلاین باشد و مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین قابلیتهای آن میتوان به تماس صوتی دوطرفه و یا یکطرفه (شنود) ، تعریف حصار جغرافیایی ، کلید SOS ( درخواست کمک ) در مواقع اضطراری اشاره نمود.

یکی از جالبترین نکاتی که ردیاب شخصی GP026 را با بقیه محصولات مشابه خود متمایز میکند استفاده از سه سیستم موقعیت دهی می باشد.

۱٫ سیستم GPS که موقعیت رو به صورت دقیق بر روی نقشه به شما نشان میدهد

۲٫ سیستم LBS که سیستم پشتیبان GPS می باشد و موقعیت خود را از دکل های مخابراتی دریافت و ارسال میکند.

۳٫ سیستم WFi که بصورت پیشفرض ردیاب شخصی GP026 از این سیستم بهره می برد. این سیستم جدیدترین نوع سیستم های ردیابی می باشد که به تازگی ارائه شده است.

ردیاب سالمندان

ردیاب سالمندان - ردیاب بزرگسالان - ردیاب برتر

ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد! : ردیاب شخصی GP026 به دلیل اندازه بسیارکوچکی که دارد وسیله ای مناسبی برای ردیابی و شنود صدای افرا د است. با استفاده از این ردیاب این می توانید سالمندانی را که بعلت کهولت سن و فراموشی توانایی به خاطر آوردن آدرس خانه خود را ندارند استفاده نمایید و در واقع وسیله ضروری برای آن ها نیز می باشد. این ردیاب را براحتی میتوان در جیب کت ، شلوار ، کیف و .. آنها قرار داد و تاحدود بسیار زیادی از نگرانیها و گم شدن آن ها جلوگیری نمود. با کمک این ردیاب میتوان از موقعیت آن ها در هرکجا که باشند مطلع شد  و بصورت آنلاین مسیرحرکتی آنها را بر روی نقشه دید. و یا اینکه با آن ها تماس بگیرید و بصورت دوطرفه صحبت کنید.

 

ردیاب کودکان و دانش آموزان 

ردیاب کودکان -ردیاب خردسالان - ردیاب دانش آموزان

ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد! : ردیاب شخصی GP026 برای ردیابی کودکان و دانش آموزان وسیله ای است تا والدین بتوانند با کمک از محل دقیق فرزندشان اطلاع داشته باشند و در مواقع ضروری به کودک خود مراجعه کنند و دیگر نگران گم شدن کودک خود نباشند. شما می توانید به وسیله یک کامپیوتر یا موبایل از مکان دقیق این عزیزان مطلع شوید. ردیاب شخصی GP026 با استفاده از ماهواره های جی پی اس ( GPS ) ، ردیابی از طریق دکل های مخابراتی ( LBS ) و یا WiFi مختصات دقیق را بر روی نقشه نمایش می دهد. حتی میتوانید به کودک خود بیاموزید که در مواقعی که احساس خطر نمود و یا نیاز به کمک داشت دکمه sos روی دستگاه را بفشارد تا شما از آن مطلع شده و به کمک او بروید. ردیاب شخصی GP026 با داشتن بلندگو و میکروفون این امکان رو به شما میدهد که با کودک خود ارتباط صوتی دوطرفه برقرار نمایید.

ردیاب حیوانات

ردیاب حیوانات - ردیاب سگ

ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد! : امروزه با افزایش نگهداری حیوانات خانگی در منازل و .. هزینه های ناشی از نگهداری آن ها و همچنین از همه مهمتر اینکه آن ها به سرقت بروند باید چاره ای اندیشید. اما چاره چیه؟ و چطور میشه از سرقت این حیوانات و یا گم شدن آن ها تا حدود بسیار زیادی جلوگیری کرد. با خریدن یک ردیاب حیوانات همیشه بصورت آنلاین میتوانید آنها را کنترل نمایید.

علاوه بر تمام موارد ذکرشده با کمک این دستگاه می توانید همیشه از مسیرهای طی شده  و زمان دقیق آن تا ۶ ماه گذشته مطلع باشید. این اطلاعات در پنل ردیابی قابل دسترس است و توسط موبایل و یا کامپیوتر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

 

ردیاب کوهنوردان

ردیاب شخصی GP026 ردیاب برتر کوچک و پرکاربرد! : ردیاب شخصی GP026 برای کسانی که به صورت حرفه ای کوهنوردی یا طبیعت گردی می کنند یک ابزار بسیار مفید می باشد که امکاناتی از جمله مسیرهای پیموده شده قبلی، سرعت حرکت در مکان های مختلف، ارسال پیام برای درخواست امداد رسانی SOS و… را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.