چقدر امنیت موتورسیکلت شما برایتان اهمیت دارد؟

چقدر امنیت موتورسیکلت شما برایتان اهمیت دارد؟ - vndhf qn svrj l,j,vsd;gj

 سرقت موتورسیکلت های پیشرفته در حال افزایش است، زیرا در مقایسه با اتومبیل ها، بدون سر و صدا و امنیت کمتری، به راحتی به سرقت می روند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که روزانه بارها و بارها از موتور خود برای جابه جایی  مسیرها و رفت و آمد استفاده می نمایید بهتراست بدانید داشتن یک جی پی اس موتور و ردیاب موتورسیکلت برای شما یک نیاز است. ردیاب های  GPS در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین ابزار هایی هستند که می توانید آنها را خریداری کنید. با طیف گسترده ای از کارایی ها و ویژگی هایی که ممکن است شما حتی  آگاه نباشید که چقدر یک دستگاه ردیابی موتور می تواند به شما در زندگی روزمره شما کمک کند. ردیاب برتر لیستی از دلایل رو به  شما بابت ردیاب موتور سیکلت ارزان قیمت  GPS در نظر گرفته است.

 

ردیاب CK22

ضدسرقت

یکی از  ۱۰۰۱ دلیل برای خرید ردیاب موتورسیکلت، ضدسرقت بودن آن است. در سال ۲۰۱۷ بیش از ۴۶،۰۰۰ موتور سیکلت به عنوان دزدی گزارش شد. این مبلغ به ارزش بیش از ۳ میلیون دلار وسایل نقلیه به سرقت رفته در هر ماه معادل است. در حالی که ممکن است باور داشته باشید که موتورسیکلت شما به اندازه کافی امن است، اما حقیقت تکان دهنده است که ۸۰٪ از موتورسیکلت ها به سرقت رفته مستقیما از خانه های مردم دزدیده شده است. اگر وسیله نقلیه شما هدف قرار گرفته باشه ممکن است به اندازه کافی سریع واکنش نشان ندهد. یک سیستم ردیابی جی پی اس ممکن است تنها گزینه ای باشد که شما باید ایمنی موتورسیکلت خود را تضمین کنید.

 

دوربین هوشمند آینه ای خودرو CK30

 

ویژگی های کلیدی در ردیاب ضدسرقت

سنسورلرزش ، هنگامی که موتورسیکلت شما حرکت غیرقابل منتظره ای داشته باشد به گوشی شما هشدار داده می شود که شما را با پیام حرکت و همچنین یک پیوند به Google Maps مطلع خواهد کرد. به سادگی بر روی لینک کلیک کنید و دقیقا همان جایی که دستگاه موتورسیکلت GPS است را ببینید. همین امر برای هشدار شوک نیز صادق است  هنگامی که هشدار به وجود می آید، یک اعلان فوری دریافت خواهید کرد.

یکی دیگر از ویژگی های ضدسرقت مفید استفاده از حصارجغرافیایی است. شما می توانید یک حصارجغرافیایی را برای دستگاه تعیین کنید که درصورت ورود و یا خروج از محدوده تعیین شده به شما هشدار داده شود.

ردیاب موتورسیکلت - قیمت ردیاب - ردیاب برتر

ردیابی آنلاین

دیکی دیگر از  ۱۰۰۱ دلیل برای خرید ردیاب موتورسیکلت شما می توانید از طریق رایانه، گوشی هوشمند ، تبلت و هردستگاهی که به اینترنت متصل می شود وارد نرم افزارشده و موقعیت موتورسیکلت را از طریق GPS بصورت زنده و لحظه به لحظه و بصورت آنلاین کنترل نمایید و یا سفرهای جاری را دنبال کنید و حتی به مسیرها و تاریخ قبلی نگاه کنید.اطلاعات زمان سفر، محل های پارک شده، سرعت و millage و… تا ۶ ماه در سرور ذخیره شده و قابل رؤیت می باشد. شما می توانید از Playback استفاده کنید تا داده ها را به صورت زنده ببینید یا داده ها را به عنوان یک گزارش دانلود کنید. با تمام اطلاعات موجود در پلت فرم شما می توانید اطلاعیه های فشار برای هر فرمان مجموعه دریافت کنید. اگر شما بیش از یک ردیاب را دارید، می توانید تمام وسیله نقلیه خود را بر روی یک صفحه ببینید.

آرامش خاطر

ما درک می کنیم که چقدر خودرو و یا موتورسیکلت شما برای شما مهم است لذا ردیاب موتورسیکلت بهترین راه برای بالابردن ایمنی موتورسیکلت شماست. هنگامی که یک ردیاب نصب شده است، با خرید ردیاب موتورسیکلت باقیمت مناسب میتوانیم باصرف هزینه کم از سرمایه و اموال خود محافظت کنیم. و  هیچ چیز نمی تواند آرامش بیشتری نسبت به یک سیستم ردیابی برای شما فراهم کند.

4 thoughts on “چقدر امنیت موتورسیکلت شما برایتان اهمیت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *