ردیاب شخصی مدیریت خانواده با استفاده از ردیاب

ردیاب شخصی

ردیاب شخصی

ردیاب شخصی و مدیریت خانواده با ردیاب شخصی GP026 ما در اینجا به موارد مهم استفاده از ردیاب شخصی

برای حفظ امنیت خانواده ها اشاره می کنیم :

هیچ چیزی در زندگی مهمتر از خانواده نیست، حاضر هستیم برای امنیت آن ها دست به هرکاری بزنیم. ردیابی کودکان به این معنا نیست

که شما به حریم خصوصی آنها تجاوز می کنید، بلکه آنها کمک می کنید تا در امن باشند. چیزی قابل اطمینان تر از اینکه بدانید

تمام اعضای خانواده دور از آسیب هستند نیست. با استفاده از جی پی اس شخصی برای کودکان خود

نه تنها از نگرانی و اضطراب شما میکاهد، بلکه زمان بیشتری برای آرامش و استراحت خواهید داشت.

استفاده از جی پی اس شخصی بیشتر از همیشه در حال رشد است و از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.

بازار ردیاب جی پی اس به سرعت در حال ترقی است و هیچ زمانی بهتر از این نیست

که همین حالا به این تکنولوژی به سرعت در حال توسعه بپیوندید! اگر شما توانایی حفاظت بیشتر از خانواده خود را با یک راه حل ساده دارید

پس چرا آنرا انجام نمی دهید؟دلایل زیادی برای استفاده از ردیاب شخصی برای خانواده ها وجود دارد

اما در اینجا به  کاربردهای مهم استفاده از جی پی اس شخصی را که خانواده ها می توانند از مزایای آن مستفیذ شوند را اشاره خواهیم کرد.

نظارت رفتار فرزندانتان در هنگام رانندگی با ردیاب شخصی

بالاترین احتمال حادثه هنگام رانندگی در سنین نوجوانی است. بانصب  جی پی اس شما این قابلیت را دارید تا سرعت رانندگی آنها را بررسی کنید.

نوجوانان با دانستن اینکه والدین سرعت رانندگی آنها را نظارت می کنند با احتیاط رانندگی خواهند کرد

و این خود باعث می شود که غیرمستقیم از وقوع حادثه جلوگیری کرده باشید.

نظارت سرعت خودرو
نظارت سرعت خودرو

با خبر بودن از مکان دقیق فرزند و همسرتان

فکر کردن درباره وضعیت های ناگوار هرگز خوشایند نیست ، اما با داشتن برنامه در مورد آنها، می تواند در صورت وقوع حادثه ایمنی و امینت آنها را بالا ببرید. با نصب ردیاب خودرو در خودروی فرزند یا همسرتان شما از موقعیت دقیق او با خبر خواهید شد و در صورت رخ دادن حادثه ناگوار می توانید خودروهای اورژانس را به آنجا بفرستید. اگرچه فکر کردن به این موضوع کار آسان نیست، اما با داشتن یک حفاظ اضافی، در دراز مدت خیال تان راحت خواهد بود.

دستگاه ردیاب جی پی اس در کیف کودک

کودکان در سنین بسیار کوچک تمایل زیادی به ماجراجویی دارند و همیشه سرگردان هستند. با این وجود، راه حل برای اینکه اطمینان داشته باشید کودک شما کجا و در چه مکانی است استفاده از  جی پی اس کودکان است. اینکه کودک شما در بازار، پارک، یا در مرکز شهر باشد، از دست دادن او بسیار ترسناک است با ردیاب GPS می توانید اضطراب خود را کاهش دهید.

ردیاب کودکان

دریافت هشدار (پیامک/ایمیل) هنگام دوری غیر عادی از منزل

یکی از قابلیت های خوب ردیاب تنظیم کردن محدودیت جغرافیایی آن است که در صورت رفتن کودک در مکان یا مسیر غیر از محدوده تعریف شده

از آن با خبر خواهید شد. محدودیت جغرافیایی حصارهای آنلاینی هستند که شما می توانید بنا بر نیاز خود ایجاد کنید.

تنظیم این ویژگی بسیار راحت است، به شما این امکان را می دهد که اگر کودک شما مسیر غیر مناسبی را برای آمدن به خانه انتخاب کرد،

شما هشدار از طریق پیامک یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

به عنوان مثال، هنگامی که کودک شما باید به خانه برگردد، اگر از محدوده تعیین شده خارج شود، به این معنی است

که یا مسیر رفتن به خانه را اشتباه می رود یا اینکه قصد آمدن به خانه را ندارد.

سپس ردیاب جی پی اس به شما یک پیام با تمام جزئیات را ارسال میکند و شما می توانید به او زنگ بزنید یا تصمیم دیگری بگیرید.

دریافت هشدار (پیامک/ایمیل) هنگام خارج شدن از محدوده مدرسه

با استفاده از ردیاب دانش آموزان از ویژگی راه حل محدودیت جغرافیایی میتوانید استفاده کنید و محدودیت های مختلفی را در مکان های مختلف تعریف کنید. یکی از ایده ها می تواند تعریف کردن محدودیت جغرافیایی در محدوده مدرسه باشد. با این کار شما آگاه خواهید بود که چه زمانی از مدرسه خارج شده و به خانه برمیگردد، و شما قادر خواهید بود بدون توجه به اینکه چه زمانی کودک شما به خانه می رسد برنامه ریزی کنید.

بستن دستگاه ردیاب در قلاده حیوان خانگی

برای بسیاری از ما حیوان خانگی همانند عضوی از خانواده ما می باشد. گاهی اوقات بسیار مشکل است که بدانید حیوان شما کجا رفته است. راه حل آسان این است که  ردیاب حیوانات را به قلاده حیوان خانگی خود ببندید. علاوه بر داشتن ردیاب روی قلاده حیوان، شما می توانید محدودیت جغرافیایی نیز برای آن تعریف کنید تا هنگامی که حیوان از حیاط خانه خارج شود دستگاه برای شما هشدار ارسال کند و شما سریع برای پیدا کردن آن عمل کنید.

اعضای خانواده خود را در هنگام سفر یا گردش ردیابی کنید

وقتی اعضای خانواده تان تصمیم می گیرد به سفر یا گردش برود، شاید دانستن موقعیت آن برای شما بسیار مهم باشد. گاهی اوقات مردم وقتی به گردش می روند گم می شوند و یا آسیب می بینند. استفاده از جی پی اس خودرو به شما کمک می کند تا آنها را زودتر پیدا کنید و اطمینان داشته باشید که سفر آنها ایمن است و از آن لذت می برند.

ردیابی آنلاین
ردیابی آنلاین

اعضای سالخورده (سالمندان) خانواده خود را ردیابی و نظارت کنید

بسیاری از افراد سالخوده (سالمندان) می خواهند خودشان صلاحیت داشته باشند. متاسفانه، هر چقدر که سن بالاتر می رود، امکان گم شدن و آسیب دیدن بالاتر می شود. این خصوصیت واقعیت دارد که اکثر سالمندان از بیماری آلزایم و زوال عقل رنج می برند. بنا به گزارش alz.org از هر ۱۰ نفر بالای سن ۶۵ سال ۱ نفر آلزایم دارد. این آمار به این معنی است که بسیاری از سالمندان ممکن است ندانند که کجا هستند و یا حتی چیکار می کنند.

با استفاده از ردیاب سالمندان در صورت افتادن اتفاق اضطراری شما از موقعیت دقیق آنها با خبر هستید و هر چه زودتر می توانید به کمکشان بروید. این شما را کمک می کند تا کسانی را که دوست دارید در امن باشند و هم اجازه داده اید تا با صلاحیت خود عمل کنند.

خیال آسوده از رسیدن فرزندانتان به مدرسه یا باشگاه در زمستان

زمستان زمان خطرناک برای رانندگی است، مخصوصا برای رانندگان مبتدی مانند نوجوانان. به عنوان پدر و مادر، ممکن است در زمستان وقتی فرزند شما خانه را به مقصد مدرسه یا تمرین ترک می کند بسیار نگران کننده باشد. با استفاده از جی پی اس شخصی دیگر نیاز نیست که با هر لحظه زنگ زدن یا پیامک دادن باعث آزار او شوید. شما فقط بایدجی پی اس را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به مقصد رسیده اند.

تذکر محدودیت جغرافیایی

استفاده از محدودیت جغرافیایی ردیاب فقط برای هشدار دادن وقتی کسی یا چیزی از محدوده تنظیم شده خارج می شود نیست، بلکه برای یادآوری یا تذکر هم می توان استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر شما یگ فروشگاه مورد علاقه دارید و اغلب اوقات برای خرید به آن نمی روید، می توانید یک محدودیت جغرافیایی دور آن ایجاد کنید.

در نتیجه اگر همسر یا فرزند شما از محدودیت تعریف شده عبور کند ردیاب به شما پیامک ارسال خواهد کرد و شما می توانید چیزی که نیاز داشتید را از آنها بخواهید تا برایتان خریداری کنند. شما می توانید از ردیاب جی پی اس استفاده های بسیار زیادی کنید.

تذکر محدودیت جغرافیایی
تذکر محدودیت جغرافیایی

کمک به مدیریت زمان

شما هیچ وقت نباید از زمان برگشتن همسرتان از کار تعجب زده شوید. با بررسی کردن موقعیت همسر خود از طریق ردیاب شخصی می توانید مطابق به زمان رسیدن آن به خانه کارهای خود را برنامه ریزی کنید. این می تواند به مدیریت زمان کمک کند تا بتوانید بیشتر از زمان خود استفاده کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، صدها راه استفاده از مزایای ردیاب GPS وجود دارد. ایمنی خانواده در اولویت قرار دارد. همیشه چیزهایی را که دوست داریم برایمان بسیار ارزشمند هستند و  باید به امنیت و نگهداری آنها توجه کنیم.

برای خرید جی پی اس شخصی GP026 کلیک کنید.

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *